GE

Grozs

Grozā preču nav

Speciālā abonēšanas cena uz 2022. gadu!

lasīt tālāk Rakstiet mums: info@ge.lv


 
← atpakaļ 24.02.2020

2020.gada 25.aprīlī Jevgeņija Zaiceva, Latvijas grāmatvežu un ekonomistu korporācija pirmo reizi sadarbībā ar žurnālu «Grāmatvedība un Ekonomika» aicina uz speciālo praktisko semināru tikai grāmatvedības kompāniju vadītājiem «Iekšējās kontroles sistēma u

2020.gada 25.aprīlī Jevgeņija Zaiceva, Latvijas grāmatvežu un ekonomistu korporācija pirmo reizi sadarbībā ar  žurnālu «Grāmatvedība un Ekonomika» aicina uz speciālo praktisko semināru tikai grāmatvedības kompāniju vadītājiem

«Iekšējās kontroles sistēma un klientu risku novērtēšanas sistēma  grāmatvedības kompānijas darbībā»

Visas grāmatvedības kompānijas šodien ir Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas likuma subjekti!

Tas nozīmē, ka katrai grāmatvedības kompānijai patstāvīgi jāizstrādā un jāievieš savā darbībā iekšējās kontroles un klientu risku novērtēšanas sistēma.  2019. gada beigās Valsts ieņēmumu dienests uzsāka grāmatvedības kompāniju pārbaudes un daudzi jau ir samaksājuši sodus.

Visa pieejamā informācija un visas normatīvo aktu normas nesniedz pilnu grāmatvedības kārtošanas kārtību un nedod priekšstatu par to, kā neliela grāmatvedības firma var veikt likumā noteikto klienta pārbaudi. Visi šie noteikumi un normas izvirza prasības, kuras var izpildīt tikai bankas, finanšu un apdrošināšanas kompānijas.

Mēs paveicām lielu darbu un izstrādājām speciālu sistēmu tieši grāmatvedības kompānijām.   Piedāvātā  iekšējās kontroles un klientu riska novērtēšanas sistēma var un tai vajadzētu kļūt par katras grāmatvedības kompānijas darba organizācijas neatņemamu sastāvdaļu, kā arī klientam piedāvātās uzskaites sistēmas sastāvdaļu.  Piedāvātās sistēmas sastāvs:

  • noteikumi, kuros ir izklāstītas iekšējās kontroles un risku novērtēšanas procedūras; 
  • speciālas anketas trīs klientu kategorijām;
  • klientu novērtēšanas testi, 
  • atklājamo pārkāpumu pamatojums, par kuriem grāmatvedības uzņēmumam jānosūta viens no trim ziņojumu veidiem Finanšu izlūkošanas dienestam vai Valsts ieņēmumu dienestam.

 

Sistēma ir izstrādāta ņemot vērā četru Latvijas Republikas likumu prasības. Šo likumu saraksts:

  • Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas likums;
  • likums “Par nodokļiem un nodevām”;
  • Gada pārskatu un konsolidēto gada pārskatu likums;
  • likums “Par grāmatvedību” (ņemot vērā arī jauna grāmatvedības likumprojekta normas).

Semināra mērķis – iepazīstināt grāmatvedības kompāniju vadītājus ar piedāvāto iekšējās kontroles un risku novērtēšanas sistēmu, iemācīt viņiem to lietot un rīkoties sistēmas ietvaros, kā arī veiksmīgi apmācīt savu personālu lietot šo sistēmu.

Seminārs norisināsies  2020.gada 25.aprīlī no plkst. 10:30 līdz plkst.17:00.

Semināru norises adrese – Jeruzalemes 2/4, Rīga, 2. stāvs, ieeja no vārtu puses.

Maksa par semināru – 139 euro (žurnāla «Grāmatvedība un Ekonomika» lasītājiemtikai  115 euro).

Semināra cenā ir iekļautas divas kafijas pauzes, izdales materiāli, zibatmiņa ar Iekšējās kontroles un risku novērtēšanas sistēmas noteikumiem, ieskaitot visas anketas un testus, kā arī semināra videoierakstu.

Semināra gaitā būs veikts videoieraksts, kuru būs iespējams iegādāties  par 94 euro (žurnāla «Grāmatvedība un Ekonomika» lasītājiemtikai  par 85 euro).

Vietu skaits seminārā ir ierobežots.

Pieteikšanās uz semināru žurnāla mājas lapā – www.ge.lv. http://ge.lv/?item_id=93&l=3

Komentēt:

Jūsu vārds:


Jūsu komentārs:


Ievediet summu: 49 + 8 =

Komentāri (0)

ReklāmaBruninieku ielā 43, 2.stāvs, LV-1011. Mob.: +371 28740526 E-mail: info@ge.lv