GE

Grozs

Grozā preču nav

Speciālā abonēšanas cena uz 2020. gadu!

lasīt tālāk Rakstiet mums: info@ge.lv


 
← atpakaļ 25.06.2018

Konfidencialitātes politika

SIA “Grāmatvedība un ekonomika”  konfidencialitātes politika definē kā SIA "Grāmatvedība un ekonomika" reģ. Nr 40003560720, turpmāk tekstā GE izmanto informāciju un kā Jūs, kā GE lietotājs,  varat aizsargāt savu konfidencialitāti.

Izmantojot GE pakalpojumus, Jūs uzticat mums savu informāciju. Šī konfidencialitātes politika ir izstrādāta, lai palīdzētu lietotājam saprast, kādu informāciju mēs apkopojam, kāpēc mēs to darām un kā mēs to izmantojam. Tas ir ļoti svarīgi, tāpēc ceram, ka veltīsiet laiku, lai rūpīgi izlasītu šo dokumentu.

Jūsu sniegtā informacija tiek izmantota, lai palīdzētu Jums dabūt informāciju par GE izdevumiem.

1. Apkopotā informācija

GE apkopo noteiktu informāciju, lai lietotājiem nodrošinātu labākus pakalpojumus.

1.1. Personas informācija

Reģistrējoties Jums būs jānorāda informācija par sevi:

1.1.1. Vārds

1.1.2. Uzvārds

1.1.3. Darba vieta

Informāciju, ko iegūstam, kad lietojat mūsu pakalpojumus. Mēs apkopojam informāciju par to, kādus pakalpojumus jūs izmantojat un kā tos izmantojat. Šāda apkopošana attiecas uz tālāk norādīto informāciju.

1.2. Interneta protokola adrese

GE apkopo ar piekļuvi saistītu informāciju

1.2.1. Piekļuves IP adrese

1.2.2. Piekļuves datums un laiks

1.4. Maksājumu informācija

Kad veicat GE pakalpojumu apmaksu, GE var apkopot un apstrādāt informāciju par Jūsu bankas masksājuma kontu, bankas iestādi, telefona numuru. Maksājumu kartes informācija netiek apkopota un apstrādāta.

1.5. Sīkfaili un līdzīgas tehnoloģijas.

Kad apmeklējat kādu GE pakalpojumu, mēs (un mūsu partneri) izmantojam dažādas informācijas apkopošanas un uzglabāšanas tehnoloģijas, kas var ietvert sīkfailu vai līdzīgu tehnoloģiju izmantošanu jūsu pārlūkprogrammas vai ierīces identificēšanai. GE izmanto šīs tehnoloģijas, lai apkopotu un uzglabātu informāciju reklāmas adresācijas nolūkos.

2. Apkopotās informācijas izmantošana

Informāciju, ko GE apkopo no visiem GE pakalpojumiem, izmanto, lai nodrošinātu, uzturētu, aizsargātu un uzlabotu esošos pakalpojumus, lai izstrādātu jaunus pakalpojumus un, lai aizsargātu GE lietotājus. Apkopotā informācija tiek arī izmantota, lai piedāvātu GE lietotājiem personalizētu saturu un reklāmu.

Kad sazināties ar GE, tiek saglabāta Jūsu saziņa, lai palīdzētu Jums atrisināt jebkādas iespējamās problēmas, ar kurām Jūs varētu saskarties. Mēs varam izmantot jūsu e-pasta adresi, lai informētu Jūs par mūsu izdevumiem, piemēram, par svētku atlaidem.

GE apstrādā personas informāciju savos serveros, kas atrodas Latvijā.

3. Pārredzamība un izvēle

GE mērķis ir skaidri norādīt, kādu informāciju GE apkopo, lai lietotājs var veikt pamatotu izvēli par apkopotās informācijas izmantošanu. Varat veikt tālāk norādītās darbības.

Lietotājs savā pārlūkprogrammā var bloķēt visus sīkfailus, tostarp ar GE pakalpojumiem saistītos sīkfailus. Tomēr svarīgi ņemt vērā, ka daži GE pakalpojumi var nedarboties pareizi, ja atspējosiet sīkfailus.

4. Piekļuve personas informācijai un tās atjaunināšana

GE mērķis ir nodrošināt savus pakalpojumus tādā veidā, lai pasargātu informāciju no nejaušas vai ļaunprātīgas iznīcināšanas. Tāpēc pēc informācijas dzēšanas no GE pakalpojumiem var paiet zināms laiks, līdz šo datu liekās kopijas tiks izdzēstas no mūsu aktīvajiem serveriem,

4.1. GE un lietotaju kopīgotā informācija

4.1.1. Jūs piekrītat, ka visi Jūsu sniegtie dati tiks izmantoti datu apstrādei “GE” datu bāzē.

4.1.2. Jūsu dati tiks uzglabāti kamēr Jūs izmantojiet GE pakalpojumus.

4.1.3. GE uzņemas pēc Jūsu pieprasījuma dzēst no Jums iegūtos fizisko personu datus.

4.2. Personu identificējošu datu sniegšana ir priekšnoteikums GE pakalpojumu izmantošanai, ievērojot ka e-pasta saturs ir Jūsu īpašums un strīdus gadījumā Jums ir jāspēj pierādīt savas tiesības.

4.2.1. Atbilstoši EIROPAS PARLAMENTA UN PADOMES REGULAS (ES) 2016/679 13.p. Jums ir tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādei.

4.2.2. Lietotājam ir tiesības pieprasīt uzglabāto personas datu kopiju, ierodaties GE ofisā un identificējot sevi kā profila īpašnieku. Uzglabātā personas datu informācija tiek sagatavota divu nedēļu laikā pēc pieprasījuma saņemšanas.

5. GE veiktie pasākumi personu informācijas drošības nodrošināšani

GE nodrošina sekojošas darbības, lai aizsargātu uzņēmumu GE un lietotājus pret nesankcionētu piekļuvi GE rīcībā esošajai informācijai, tās grozīšanu, atklāšanu vai iznīcināšanu.

6.1. Tiek veikti tālāk norādītie pasākumi.

6.1.1. Lai novērstu neatļautu piekļuvi sistēmām, GE pārskata apkopoto informāciju, tās uzglabāšanu un apstrādi, tostarp fiziskās drošības pasākumus.

6.1.2. Personas informācijai var piekļūt tikai GE darbinieki, darbu izpildītāji un pārstāvji, kuriem šī informācija ir jāzina, lai to apstrādātu mūsu uzdevumā, un kuriem ir jāievēro stingras līgumā noteiktas konfidencialitātes prasības, un kuriem var tikt piemērots disciplinārs sods vai atlaišana gadījumā, ja viņi neievēro šīs prasības.

7. Pakalpojumi, uz kuriem attiecas šī konfidencialitātes politika

GE konfidencialitātes politika attiecas uz visiem pakalpojumiem, ko piedāvā uzņēmums GE, taču politika neattiecas uz pakalpojumiem, kuriem ir atsevišķa konfidencialitātes politika, kas netiek atspoguļota šajā konfidencialitātes politikā.

GE konfidencialitātes politika neattiecas uz citu uzņēmumu vai fizisku personu piedāvātiem pakalpojumiem, tostarp produktiem vai vietnēm, kurās var būt ietverti GE pakalpojumi, vai citām vietnēm, kas ir saistītas ar GE pakalpojumiem. GE konfidencialitātes politika neattiecas uz citu uzņēmumu un organizāciju īstenoto kārtību, kuri reklamē GE pakalpojumus un, kuri var izmantot sīkfailus, pikseļu tagus un citas tehnoloģijas, lai nosūtītu un piedāvātu atbilstošas reklāmas.

8. Politikas ievērošana un sadarbība ar reglamentējošajām iestādēm

GE regulāri pārskata savu atbilstību šai konfidencialitātes politikai. Saņemot oficiālu rakstisku sūdzību vai atbalsta pieprasījumu, mēs sazināsimies ar tās iesniedzēju, lai lemtu par turpmāko rīcību. Lai izmeklētu jebkādas sūdzības par personas informācijas nodošanu, kuras nespējam atrisināt tieši ar konkrēto personu, GE sadarbojas ar attiecīgajām reglamentējošajām iestādēm, tostarp vietējām datu aizsardzības iestādēm.

9. Izmaiņas

Šī konfidencialitātes politika var laiku pa laikam mainīties. GE neierobežo lietotāju tiesības saskaņā ar šo konfidencialitātes politiku bez lietotāja nepārprotamas piekrišanas. Visas konfidencialitātes politikas izmaiņas tiks publicētas šajā lapā, un, ja tās būs būtiskas, tiks sniegts īpašs paziņojums (tostarp attiecībā uz noteiktiem pakalpojumiem, paziņojums par konfidencialitātes politikas izmaiņām tiks nosūtīts uz e-pastu).

Komentēt:

Jūsu vārds:


Jūsu komentārs:


Ievediet summu: 18 + 8 =

Komentāri (0)

ReklāmaBruninieku ielā 43, 2.stāvs, LV-1011. Mob.: +371 28740526 E-mail: info@ge.lv