GE

Grozs

Grozā preču nav

Speciālā abonēšanas cena uz 2020. gadu!

lasīt tālāk Rakstiet mums: info@ge.lv


 
← atpakaļ 11.12.2017

Lielo pārmaiņu gads kopa ar “Grāmatvedību un ekonomiku”

Mēs varam ticēt vai neticēt astroloģiskām prognozēm, tomēr neapstrīdams ir fakts, ka gaidāmais 2018. gads mūsu valsts grāmatvežiem un uzņēmumu vadītājiem nāks ar lielām pārmaiņām nodokļu, darba un grāmatvedības likumdošanā. To gan neietekmēs tik daudz zvaigžņu stāvoklis, cik mūsu likumdevēju pieņemtie grozījumi normatīvajos dokumentos, kuri regulē praktiski visas ekonomiskās darbības jomas. Vai esat sagatavojušies lielajām pārmaiņām? Profesionālais ikmēneša žurnāls “Grāmatvedība un ekonomika”, kurš iznāks interaktīvajā PDF formātā, noteikti varēs Jums palīdzēt  un ieviest skaidrību šajos jautājumos.

Mūsu žurnāls ir senākais specializētais grāmatvežiem, ekonomistiem, finanšu menedžeriem, uzņēmumu vadītājiem un attiecīgo fakultāšu studentiem paredzētais izdevums. Ja jūs vēl neesiet mūsu žurnāla abonentu skaitā, tad patlaban ir laiks paraksties uz to par īpašu cenu un pievienoties plašajam žurnāla ”Grāmatvedība un ekonomika” lietotāju pulkam.

Kādas ir mūsu žurnāla priekšrocības?

1. Vienkāršie skaidrojumi un lietošanas ērtība

Mēs piedāvājam kardināli atšķirīgu interaktīvu žurnālu. Esam vieni no nedaudzajiem izdevumiem, kuri izvēlējušies interaktīvo PDF formātu. Šāds formāts ļauj lietot saites, kuras nospiežot, vajadzības gadījumā varat nekavējoši pāriet uz informācijas avotu, tajā skaitā arī caur reklāmu nokļūt uzreiz reklāmas devēja mājaslapā. Turklāt mūsu izvēlētais formāts ļauj jums uzdot jautājumus un sarakstīties ar redakciju tiešsaistē. Lai kļūtu par mūsu žurnāla lietotāju, jums nav nepieciešams neko instalēt vai ielādēt, nav jānodarbojas ar programmatūras atjaunināšanu.  Jums nav nepieciešamas speciālas zināšanas vai ierīces.

Kā papildus bonuss interaktīvajam PDF izdevumam minama gan tā radītāju, gan lasītāju neatkarība no tipogrāfijas un pasta sūtījumu piegādes termiņiem, jo žurnāls tā parakstītājiem tiek piegādāts uz viņu elektroniskā pasta adresi (apjoms līdz 3 MB), kā arī tas, ka ikvienu žurnāla materiālu jūs varat izdrukāt vai arī lasīt jebkurā informācijas nesējā, vai tas būtu dators, vai mobilais telefons, jo izdevuma numurs tiek ielādēts no elektroniskā pasta un to vēlāk var lasīt arī tur, kur nav pieejams internets, bet, ja varat pieslēgties pie Wi-Fi, tad varat izmantot arī interaktīvās saites.  

2. Kompetence un ticamība

Žurnāla autori ir augsti kvalificēti speciālisti, kuri var sniegt lasītājam metodisku un informatīvu palīdzību grāmatvedības uzskaites, nodokļu piemērošanas, tiesisko un darba attiecību jautājumos.

 

Un vēl. Parakstīšanās uz žurnālu “Grāmatvedība & ekonomika” - tā nav tikai iespēja saņemt operatīvo informāciju un metodisko palīdzību, bet arī prioritāras tiesības saņemt īpašas atlaides dalībai semināros un citos žurnāla partneru organizētajos pasākumos.

 

Abonentiem, kuri ir noformējuši gada abonementu, mēs bez maksas piedāvājam eksperimentu –  ievietot reklāmu mūsu žurnālā 100 eiro apmērā (reklāmas laukuma 4 moduļi žurnālā 180 x 720 px (horizontāli) vai 320 x 360 px (vertikāli). Starp citu, turpmāk visiem abonentiem piedāvājam 10% atlaidi reklāmas izvietošanai žurnālā.

Jūs varat abonēt žurnālu ar  jebkuru mēnesi un uz jebkuru no piedāvātajiem termiņiem par šādām cenām:

uz 3 mēnešiem - 16,80 eiro (ar 12% PVN)

uz 6 mēnešiem - 31,92 eiro (ar 12% PVN)

uz 12 mēnešiem - 59,80 eiro (ar 12% PVN)

 

Jūs varat noformēt abonementu mūsu mājaslapā www.ge.lv vai uz adresi info@ge.lv  jāatsūta brīvā formā aizpildīts pieteikums, kurā nepieciešams norādīt periodu, uz kādu jūs vēlaties žurnālu abonēt (kā arī sākot ar kuru mēnesi). Pieteikumā nepieciešams norādīt  Jūsu rekvizītus (nosaukumu vai vārdu, uzvārdu; reģistrācijas kodu; piegādes adresi, telefonu). Pamatojoties uz šiem datiem, uz jūsu elektronisko pastu tiks izsūtīts rēķins, pēc kura apmaksas abonements tiek uzskatīts par noformētu.

Komentēt:

Jūsu vārds:


Jūsu komentārs:


Ievediet summu: 26 + 6 =

Komentāri (0)

ReklāmaBruninieku ielā 43, 2.stāvs, LV-1011. Mob.: +371 28740526 E-mail: info@ge.lv